فعالان حوزه دیجیتال به نمایشگاه شنزن چین می‌روند؛ بهره‌مندی از فرصت صادرات و سرمایه‌گذاری

با حمایت معاونت علمی و فناوری، فعالان حوزه اقتصاد دیجیتال به نمایشگاه نمایشگاه شنزن چین اعزام می‌شوند. مشارکت در این نمایشگاه به شکل مجازی و حضوری انجام می‌گیرد.

فعالان حوزه‌های «فناوری اطلاعات»،« اینترنت 5G،8K Ultra HD »، «هوش مصنوعی»، « AR/VR»، «داده‌های بزرگ»، «نسل جدید فناوری اطلاعات»، «شهر هوشمند»، «هوافضا»، «خانه هوشمند» و «ساختمان‌های سبز» می‌توانند در این نمایشگاه حضور داشته باشند.

«ارائه فرصت‌های صادراتی و سرمایه گذاری در نمایشگاه»، «برگزاری جلسات متناظر تجاری»، «حضور در رویدادهای سرمایه‌گذاری نمایشگاه» و «ارائه محصولات و خدمات» از مهم ترین مزایای حضور شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق در این رویداد نمایشگاهی است.

نمایشگاه شنزن چین هر سال با حمایت دولت چین برگزار می شود. این نمایشگاه به‌عنوان نمایشگاهی با کیفیت و مرجع در حوزه فناوری پیشرفته در چین شناخته می­شود. سال گذشته در مجموع ۲۵۶ برنامه شامل فروم­ها، کنفرانس­ها، سمینارها، کارگروه­ها، رونمایی از برندها و محصولات، جلسات تجاری و کنفرانس خریداران در طول ۵ روز نمایشگاه برگزار شد. در نمایشگاه امسال نیز این رویدادها برگزار خواهد شد.

این نمایشگاه بعد از سال ها توسعه و پیشرفت به یکی از مهمترین رویدادهای فناوری در جهان بدل شده و نقش مهمی در ارتقاء همکاری ها ومبادلات علمی، اقتصادی و تکنولوژیکی میان کشورهای مختلف دنیا ایفا می کند.

ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت ریاست علمی و فناوری جمهوری از حضور شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق در این نمایشگاه حمایت می‌کند علاقه‌مندان تا 15 مهرماه سال جاری برای ثبت‌نام فرصت دارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتیhttp://itemco.ir مراجعه نمایید و یا با شماره تلفن 86088623-021 تماس حاصل نمایید..

کلمات کلیدی
//isti.ir/ZTfr