پیوندها
صفحه اصلی > آرشیوها > اخبار داخل منو برگه ای 
اخبار > نخستين رویداد استارتاپ ویکند سلامت روان الکترونیک برگزار مي‌شود


  چاپ        ارسال به دوست

با حمايت ستاد توسعه فناوري‌هاي حوزه اقتصاد ديجيتال و هوشمندسازي؛

نخستين رویداد استارتاپ ویکند سلامت روان الکترونیک برگزار مي‌شود

به گزارش ستاد توسعه فناوري‌هاي حوزه اقتصاد ديجيتال و هوشمندسازي معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري، نخستين رویداد استارتاپ ویکند سلامت روان الکترونیک با حمايت ستاد توسعه فناوري‌هاي حوزه اقتصاد ديجيتال و هوشمندسازي معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري برگزار مي‌شود.


بنابراين گزارش هدف از نخستين رویداد استارتاپ ویکند سلامت روان الکترونیک كه از يكم تا سوم اسفند ماه از سوي مرکز مشاوره دانشگاه تهران با همکاری دفتر مشاوره و سلامت وزارت علوم، تحقيقات و فناوري برگزار مي‌شود، ايجاد زمينه افزايش سطح سواد رسانه‌‌اي سلامت روان و ايجاد نشاط و سلامت اجتماعي در ميان دانشجويان، ترويج فرهنگ كار تيمي و كارآفريني، همگام شدن سيستم دانشگاه با نوآوري‌هاي فناوري و ارتقا خدمات الكترونيك به دانشجويان و همچنين كاهش هزينه‌هاي خدمات سلامت روان با بهره‌گيري از فناوري‌هاي الكترونيك، است.


شايان ذكر است در اين رويداد““ فرصت بهره‌گیری از فضای مربیگری و منتورینگ توسط افراد خبره در زمینه‌های تدوین طرح توجیهی، مدل کسب و کار، ارزشگذاری فناوری، بازاریابی و فروش و نحوه ارائه طرح به سرمایه‌گذاران فراهم شده است.


محورهاي اين رويداد شامل سواد سلامت روان و خود مراقبتيريال آسيب‌هاي رواني اجتماعي، مشاوره‌هاي الكترونيك و ابزارهاي پيشگيري ديجيتال در حوزه روان هستند.


گفتني است نخستين رویداد استارتاپ ویکند سلامت روان الکترونیک يكصد و ده نفر  از دانشجویان دانشگاه¬های منتخب كشور در غالب تیم‌هایی با يكديگر به رقابت می‌پردازند./
پايان پيام


١١:٥٠ - 1397/11/29    /    شماره : ٤٢٣٦٢    /    تعداد نمایش : ١٠٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir