پیوندها
صفحه اصلی > آرشیوها > اخبار داخل منو برگه ای 
اخبار > دکتر مهدی فقیهی، طي پيامي روز خبرنگار را به تمامي خبرنگاران و اصحاب رسانه تبريك گفتند


  چاپ        ارسال به دوست

پيام دبیر ستاد فاوا معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به مناسبت روز خبرنگار:

دکتر مهدی فقیهی، طي پيامي روز خبرنگار را به تمامي خبرنگاران و اصحاب رسانه تبريك گفتند

به گزارش روابط عمومی ستاد فناوری اطلاعات، ارتباطات و فضای مجازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، متن كامل پيام دبیر توسعه فناوری اطلاعات، ارتباطات و فضای مجازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به شرح زير است؛

سوگند به قلم و آنچه كه مي‌نگارد

قلم و قداست آن در نگارش آنچه كه موجب آگاهي و ارتقاي خبري و دانايي جامعه مي‌شود زمينه‌ساز برخورداري از عمري بابركت در نگارش و بيان واژ‌ه‌هاست، تلفيقي ناب از درك حقايق و بازتاب آن در جامعه برمبناي حقيقت و صداقت كه برآيند آن رشد و كارآمدي كشور را به همراه خواهد داشت و تمامي اينها در ضمير پرتلاش و فعالانه خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه‌اي جمهوري اسلامي ايران به عينه مشهود و پديدار است.

تقويم سالانه جمهوري اسلامي ايران در هفدهمين روز مردادماه به ياد و پاسداشت عزيزان و بزرگواراني كه در عرصه آگاهي و اطلاع‌رساني جامعه گام‌هايي استوار برمي‌دارند به نام روز خبرنگار مزين شده است. خبرنگاراني كه با تعهدي صادقانه و خالصانه با وجود تمامي مشكلات و دغدغه‌ها در مسير صواب آگاهي‌بخشي و اطلاع‌رساني، بي‌چشمداشت استوارانه ايستاده‌اند و با قلم خويش طلايه‌داران پيشرفت و اعتلاي ايران اسلامي هستند.

زحمات و همت مضاعف خبرنگاران در راستاي خبر و انتشار فعاليت‌ها و عملكرد نهادها و دستگاه‌ها، گامي مثبت و سازنده در راستاي تحقق اهداف كشور به ويژه در حوزه ايجاد و توسعه استارت‌آپ‌ها و حمايت از كاركردهاي فضاي مجازي در جامعه است خصوصا در راستاي تحقق واقعي «حمايت از كالاي ايراني» است.

اينجانب ضمن تبريك روز خبرنگار به تمامي خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه و اطلاع‌رساني، توفيق روزافزون اين تلاشگران را از درگاه ايزدمنان خواستارم.


١١:٤٠ - 1397/05/17    /    شماره : ٣٦٦٥٨    /    تعداد نمایش : ٣٩٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir