پیوندها
صفحه اصلی > آرشیوها > اخبار داخل منو برگه ای 
اخبار > بازدید دبیر ستاد فاوا و فضای مجازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از نمایشگاه بین المللی ایران هلث


  چاپ        ارسال به دوست

همزمان با برگزاری نمایشگاه ایران هلث:

بازدید دبیر ستاد فاوا و فضای مجازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از نمایشگاه بین المللی ایران هلث

بازدید دکتر مهدی فقیهی دبیر ستاد ستاد فناوری اطلاعات، ارتباطات و فضای مجازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و دارویی (ایران هلث)

به گزارش روابط عمومی ستاد فناوری اطلاعات، ارتباطات و فضای مجازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری دبیر، معاون و اعضا کارگروه سلامت الکترونیک ستاد فاوا از"بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و دارویی (ایران هلث)" بازدید نمودند.

فقیهی با حضور در این نمایشگاه از غرفه های دانش بینان، فناور و خلاق حوضه فناوری اطلاعات مرتبط با تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی دیدن نمودند و از نزدیک با توانمندیهای و ظرفیتهای تولیدی  این شرکتهای آشنا شدند. همچنین در جریان مسائل و دغدغهای آنان قرار گرفتند.

 فقیهی همچنین درخواستها، پیشنهادها شرکتهای در خصوص اصلاح قوانین و حذف موانع در بخش تولید و حمایت از کالای ایرانی را دریافت نمودند و بیان داشتند ستاد تمام توان خود را در جریان حل مشکلات آنها بکار خواهد برد.

شایان ذکر است، شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی تهران و تشکل ها و انجمن های حوزه سلامت شامل "انجمن تولیدکنندگان و صادر کنندگان تجهیزات و ملزومات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی"، "اتحادیه صادرکنندگان تجهیزات پزشکی"، "اتحادیه بازرگان تجهیزات پزشکی" و "انجمن شرکت های مهندسی پزشکی" با مشارکت یکدیگر در حال برگزاری"بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و دارویی (ایران هلث)" از تاریخ 29 خرداد لغایت 1 تیر ماه سال 1397 در محل نمایشگاههای بین المللی تهران هستند.


١٠:٠٧ - 1397/04/02    /    شماره : ٣٥٣١٦    /    تعداد نمایش : ٣٠٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir