پیوندها
صفحه اصلی > آرشیوها > اخبار داخل منو برگه ای 
اخبار > پیام‌رسان‌های داخلی توانایی پیشرفت بسیاری دارند


  چاپ        ارسال به دوست

رییس ستاد وسعه فناوری اطلاعات، ارتباطات و فضای مجازی:

پیام‌رسان‌های داخلی توانایی پیشرفت بسیاری دارند

معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور درباره توانایی و ظرفیت پیام‌رسان‌های داخلی، گفت: قطعا فعلاَ کیفیت کار پیام‌رسان‌های داخلی قابل رقابت با پیام‌رسان‌های درجه یک دنیا نیست.

سورنا ستاری در گفت‌وگو با خانه ملت درباره توانایی و ظرفیت پیام‌رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی داخلی، گفت: قطعا پیام‌رسان‌های داخلی از نظر کیفیت کاری در شرایط کنونی توان رقابت با پیام‌رسان‌های درجه یک دنیا را ندارند؛ منظور از پیام‌رسان‌های درجه یک ۷ شبکه‌ اجتماعی اصلی جهان است.

ستاری افزود: البته باید این نکته را در نظر گرفت که پیام‌رسان‌های داخلی توانایی پیشرفت بسیاری دارند و در صورتی که به آنها فرصت رشد و شکوفایی داده شود می‌توانند نیاز جامعه مخاطب ایرانی را رفع کنند.

معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور و رییس ستاد توسعه فناری اطلاعات، ارتباطات و فضای مجازی در پایان خاطرنشان کرد: آقای جهرمی وزیر ارتباطات و اطلاعات فناوری اقدامات لازم در زمینه رشد و شکوفایی پیام‌رسان‌های داخلی را انجام می‌دهند؛ ما بیشتر به دنبال کمک به شرکت‌های این حوزه هستیم تا این شرکت‌ها بتوانند اقدامات لازم برای ایجاد تکنولوژی و زیرساخت‌های لازم برای ارتقا پیام‌رسان‌های داخلی را انجام دهند.


١٣:٣٣ - 1397/01/21    /    شماره : ٣٣٣٠٤    /    تعداد نمایش : ٣٨١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir