پیوندها
صفحه اصلی > آرشیوها > اخبار داخل منو برگه ای 
اخبار > بازدید ستاد توسعه فناوری اطلاعات، ارتباطات و فضای مجازی از منطقه ویژه اقتصادی پیام


  چاپ        ارسال به دوست

در سفر یک روزه:

بازدید ستاد توسعه فناوری اطلاعات، ارتباطات و فضای مجازی از منطقه ویژه اقتصادی پیام

رئیس و دبیر ستاد توسعه فناوری اطلاعات، ارتباطات و فضای مجازی ظهر امروز از منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام بازدید کردند.

ظهر امروز دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و دکتر مهدی فقیهی دبیر ستاد توسعه فناوری اطلاعات، ارتباطات و فضای مجازی به همراه دکتر نجفی استاندار البرز با حضور در مجموعه فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام از بخشهای صنعتی شرکت های مستقر در منطقه ویزه اقتصادی پیام و حوزه فرودگاهی بازدید و با متخصصان و مدیران این مجموعه ها گفت وگو کردند.

در این بازدیددکتر ستاری از شرکت دانش بنیان قائم پرشان که یک شرکت تولید کننده تجهیزات در حوزه IoT و ICT است دیدن کردند و در ادامه از مرکز پت اسکن تشخیص سرطان این مجموعه بازدید و با برخی همراهان بیماران سرطانی دراین مرکز نیز دیدارو گفت وگو کردند.

همچنین در ادامه از شرکت ماکو فارما فردآور که در زمینه تولید کیسه های خون فعال است بازدید شد، که این مرکز با ظرفیت تولید 10میلیون کیسه خون در سال که 2.5میلیون کیسه مصرف داخلی ومابقی صادراتی است با اشتغالزایی برای 400 نفر در فضایی با زیربنای هفت هزار مترمربع احداث شده است.

مرکز تعمیر موتورهواپیما و تولید قطعات الکترونیکی خودرو از دیگر مجموعه هایی  بودند که توسط معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در منطقه اقتصادی پیام مورد بازدید قرار گرفت.

شرکت خدمت هوایی پیام از سال گذشته طی تفاهم نامه با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری استقرار شرکتهای ICT و دانش بنیان در منطقه ویژه اقتصادی خود را اغاز  نموده و قرار است استقرار این شرکتها با حمایتها و مشوقهای مختلف و با همکاری دو مجموعه در آینده نیز استمرار یابد.


٢٢:٤٤ - 1396/11/16    /    شماره : ٣١٦٥٦    /    تعداد نمایش : ٣٥٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir