پیوندها
صفحه اصلی > آرشیوها > اخبار داخل منو برگه ای 
اخبار > سرمایه گذاریهای ریسک پذیر در جهت تقویت کسب و کارهای ICT در کوالالامپور


  چاپ        ارسال به دوست

وضعیت سرمایه گذاری در دنیا:

سرمایه گذاریهای ریسک پذیر در جهت تقویت کسب و کارهای ICT در کوالالامپور

تأمین مالی در سرمایه گذاریهای ریسک پذیر(VC)  فرصتی است تا قدرت توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات(ICT)  و اقتصاد مبتنی بر دانش در کشور را افزایش دهد.

شورای اقدامات اقتصادی ملی(NEAC) و موسسه استراتژیک و رهبری آسیا(ASLI) با تأیید دولت کوالالامپور در مورد پیشرفت، صندوق سرمایه گذاری(VC) در بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات و سرمایه گذاری  را در کوالالامپور سازماندهی میکند.

کارولین چونگ، در یک سخنرانی در کنفرانسی در این ارتباط بیان کرد: بسیاری از شرکت های مبتنی برICT تا پیش از این با ایده سرمایه گذاری خارجی احساس خوبی نداشتند.

وی معتقد است آنها اکنون باید بدانند که با ایجادVC به عنوان یکی از سهامداران متعهد موجب  رشد و موفقیت به همراه اشتراک گذاری مهارت ها و تخصص در شرکتها خواهند بود. علاوه بر این VC  به وثیقه نیاز ندارد و ساخت آن منبع ایده آلی در جهت تامین مالی کسب و کار مبتنی"ICTاست.

این انجمن در میان دیگران، پیشرفت و دستاوردهای بزرگترین کوریدیورهای چندرسانه ای را ارزیابی میکند و فرصت ها را در کسب و کارهای  ICT و سرمایه گذاری برای تشکیلvc  را تشخیص میدهد.

انتظار می رود که این انجمن ایده های جدید کسب و کار را توسعه دهد و از مزایای تغییر شرایط با توسعه فعالیت های کارآفرینی استفاده کند.


١٠:١٣ - 1396/08/17    /    شماره : ٢٨٧٣٣    /    تعداد نمایش : ٤١٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir