نخبگان مشارکت کنند تا نقشه راه توسعه فناوری اطلاعات در کشور تهیه شود

با مشارکت نخبگان، نقشه راه توسعه فناوری‌ اطلاعات در کشور تهیه می‌شود. این کار به ارائه تصویری دقیق از جایگاه این فناوری‌ها کمک می‌کند.

ترسیم نقشه راه توسعه فناوری اطلاعات در کشور هدفی است که توسط سازمان فناوری اطلاعات ایران برای دستیابی به تصویری دقیق از جایگاه این فناوری‌ اجرایی می‌شود. این هدف با همکاری ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مشارکت حداحثری نخبگان عملیاتی می‌شود.

دور نخست طرح آینده‌پژوهی فناوری اطلاعات با حضور بیش از یک هزار و 750 نفر از نخبگان و متخصصان فناوری اطلاعات کشور انجام و بیش از 3 هزار و 400 پرسشنامه در 21 حوزه فناورانه تکمیل شد و به زودی نتایج آن در اختیار خبرگان و متخصصان حوزه آی‌تی کشور قرار خواهد گرفت.

اجرای دور دوم این طرح هم قرار است با دعوت از نخبگان و فعالان این حوزه انجام شود. شرکت‌های دانش‌بنیان، افراد فعال، نخبگان و دیگر افراد ذیربط و ذی‌نفع در این حوزه هم دعوت هستند تا در اجرای فاز دوم آن همکاری و مشارکت کنند.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس اینترنتی http://app.epoll.pro/4275475 مراجعه کنند. همچنین شماره های 88115998-021 و 09036961878 (معاونت سیاست گذاری و اعتبار بخشی فناوری اطلاعات)جهت پاسخگویی به سولات معرفی می گردند.

کلمات کلیدی
//isti.ir/Zenq