رویداد جایزه بازی‌های جدی به دور چهارم رسید

دور چهارم رویداد بازی‌های جدی با نگاهی ویژه به سرگرمی‌های هدفمند برگزار می‌شود. در این دوره از جشنوار سه بخش کلیدی «رویداد بازی جدی سال 99»، «هکاتون بازی‌های جدی 99» و «سمپوزیوم بازی‌های جدی 99» مدنظر است.

رویداد جایزه بازی‌های جدی فرصتی مناسب برای مشارکت در توسعه بازی‌های جدی در کشور فراهم کرده است. این رویداد در دور چهارم خود با نگاهی کلان‌‌تر نسبت به سرگرمی‌‌های هدفمند، علاوه بر بازی‌های دیجیتال، حامی سایر سرگرمی‌های جدی مانند بازی‌های رومیزی یا شبیه‌‌سازها هم خواهد بود.

علاقه‌مندان می‌توانند با ارسال آثار خود در بخش جشنواره بازی جدی سال، با ارسال مقالات در بخش سمپوزیوم بازی‌های جدی و با ثبت‌نام فردی یا تیمی در بخش هکاتون بازی‌های جدی شرکت کنند.

در این دوره حامیان در بخش‌های سلامت و درمان، فناوری، مواجهه با بیماری‌های همه‌گیر، مهارت‌ها و سبک زندگی، آموزش کودکان و نوجوانان و ترویج کتاب‌خوانی به برگزیدگان خود جوایز نقدی و غیرنقدی می‌دهند.

حامیان این رویداد فناورانه را ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي، وزارت ورزش و جوانان و غیره تشکیل می دهند.

کلمات کلیدی
//isti.ir/Zoup