خانه نوآوری و صادرات فناوری ایران در روسیه میزبان شرکت‌های خلاق می‌شود؛ تعریف پروژه‌های مشترک

شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق می‌توانند در مرکز مشترک تبادل علم و فناوری ایران و روسیه حضور یابند و بازار محصولات خود را توسعه دهند.

خانه نوآوری و صادرات فناوری ایران در روسیه از شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق فعال در حوزه‌ اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی دعوت کرده است تا برای همکاری بیشتر و استفاده از توانمندی آنها با این مرکز همکاری کنند.

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نیز در پی انتشار این فراخوان اقدام به جذب شرکت‌های فناور علاقه‌مند به مشارکت با خانه نوآوری و فناوری ایران در روسیه کرده است.

از جمله مزایای حضور در این خانه، انجام خدمات بازاریابی محصولات و خدمات دانش‌بنیان شرکت‌های ایرانی و تجاری سازی آنها در کشور، حمایت از تعریف پروژه‌های مشترک انتقال فناوری با مشارکت شرکت‌ها، دانشجویان و متخصصان روسی، حمایت از حضور شرکت ها و متخصصان ایرانی در نمایشگاه های فناورانه روسیه و غیره است.

خرداد ماه سال ۱۴۰۰ چهارمین خانه نوآوری و صادرات فناوری ایران پس از چین، کنیا و سوریه در کشور روسیه ایجاد شد. این مرکز خدمات سخت افزاری نظیر «تامین فضای کار اختصاصی و اشتراکی»، «شوروم» و «ارائه خدمات نرم افزاری مانند تحقیقات بازار و بازاریابی به شرکت‌های دانش بنیان و خلاق» به شرکت‌ها ارائه می‌کند و پل ارتباطی است برای فروش محصولات با کیفیت دانش‌بنیان ایران ساخت در بازار روسیه و اوراسیا. این خانه مسیری مطمئن برای توسعه بازار فناوری ایران در دیگر کشورها محسوب می‌شود.

علاقه‌مندان تا 10 شهریورماه فرصت دارند تا برای مشارکت در این طرح اعلام آمادگی کنند و این فرم را تکمیل نموده و به آدرس الکترونیکی ستاد ictc@isti.ir  ارسال نمایند.

کلمات کلیدی
//isti.ir/ZqNr