تحول دیجیتال صنعت فولاد کشور کلید خورد

رویداد استارتاپی صنعت هوشمند فولاد، با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صندوق نوآوری و شکوفایی و توسط پارک علم و فناوری دانشگاه تهران با حمایت مجتمع فولاد مبارکه اصفهان، ایریسا برگزار می‌شود.

تامین نیازهای فناورانه صنعت فولاد ایران در حوزه تحول دیجیتال موضوعی است که یک همکاری مشترک را رقم زده است. هم‌افزایی و همکاری که به شکل برگزاری یک رویداد فناورانه به ثمر نشسته است. رویدادی فناورانه برای ایجاد تحول در صنعتی بزرگ و حیاتی در کشور.

رویداد استارتاپی صنعت هوشمند فولاد، با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صندوق نوآوری و شکوفایی و توسط پارک علم و فناوری دانشگاه تهران با حمایت مجتمع فولاد مبارکه اصفهان، ایریسا برگزار می‌شود.

از جمله چالش‌های صنعت فولاد که قرار است با توان دانش‌بنیان‌ها رفع شود می‌توان به نیاز این صنعت در «به‌کارگیری فناوری بلاک‌چین در واحد خرید و فروش»، «تهاتر بدهی در واحد خرید با به‌کارگیری فناوری بلاک‌چین»، «شفافیت در قیمت فروش محصولات نهایی شرکت‌های تابعه فولاد مبارکه با استفاده از فناوری بلاک‌چین» و «امن‌سازی مناقصه در فرایند خرید با روش‌های MPC» و غیره اشاره کرد.

همچنین «پیاده‌سازی سیستم رای‌گیری امن در سامانه مدیریت ارتباط با مشتریان فولاد مبارکه»، «کدینگ یکپارچه کالا، مواد و قطعات برای تحقق دوقلوی دیجیتال کارخانه فولاد مبارکه»، «تشخیص عیوب ظاهری تختال و ورق با استفاده از پردازش تصویر و یادگیری عمیق و لجستیک» و «انبارداری هوشمند با استفاده از RFID و IoT»، از دیگر چالش‌های این صنعت است.

این وبینار 23 مهرماه برگزار می‌شود. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی http://stp.ut.ac.ir  مراجعه و یا با شماره 4 - 8822700 داخلی 167 تماس حاصل نمایند.

کلمات کلیدی