برگزاری دوره‌های آموزشی و پژوهشی بین‌المللی؛ کاربردهای اینترنت اشیاء برای تولید هوشمند افزایش می‌یابد

با حمایت ستاد اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری 4 دوره آموزشی و پژوهشی مجازی بین‌المللی برای توسعه کاربرد فناوری‌های دیجیتال برگزار می‌شود.

کشور تایوان نخستین میزبان این دوره‌های آموزشی است. دوره‌ای در زمینه کاربردهای اینترنت اشیاء برای تولید هوشمند که 3 تا 5 شهریورماه سال 1400 به شکلی مجازی برگزار می‌شود. علاقه‌مندان برای ثبت‌نام تا 11 مردادماه فرصت دارند.

کارگاه آموزشی راه‌حل‌های بلاکچین برای ارتقای بهره‌وری SME ها نیز رویداد دیگری است که کارگاه 3 تا 5 شهریورماه در کره جنوبی به شکل آنلاین برگزار خواهد شد.

دیگر دوره آموزشی که 22 تا 26 شهریورماه برگزار خواهد شد دوره آموزشی برای متخصصان بهر‌ه‌وری سبز است. این دوره مجازی به میزبانی کشور پاکستان برگزار خواهد شد و علاقه مندان شرکت در آن تا بیستم مردادماه سال 1400 فرصت ثبت نام دارند.

کارگاه آموزشی در زمینه آموزش مستمر برای جوامع در حال پیر شدن نیز موضوع و دوره دیگری است که 24 تا 26 شهریورماه سال جاری برگزار خواهد شد. این دوره در کشور تایوان برگزار میشود.

این دوره‌های آموزشی با حمایت ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و توسط سازمان بهره‌وری آسیایی برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی https://www.npo.gov.ir/مراجعه کنند.

کلمات کلیدی
//isti.ir/ZiHr