با حمایت ستاد توسعه فناوری های حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمند سازی

گروه های ویژه حوزه تکنولوژی در جشنواره وب و موبایل انتخاب می شوند

با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمند سازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در جشنواره وب و موبایل ایران، برترین گروه های ویژه حوزه های مختلف تکنولوژی مرتبط با وب و موبایل و دیگر بخش‌های همسان و مورد توجه هیئت داوران، انتخاب می شوند‌.

به گزارش روابط عمومی ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، اینترنت اشیاء، بلاکچین، تولید هوشمند (ERP) و همچنین برترین استارتاپ‌های فعال در زمینه خانه هوشمند، شهر هوشمند، هوش مصنوعی و واقعیت گسترش یافته از جمله واقعیت مجازی و افزوده در این رقابت خواهند بود.

لازم به ذکر است که انتخاب و داوری این استارتاپ‌ها به صورت مشترک بین جشنواره وب و موبایل ایران و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری انجام خواهد شد. همچنین منتخب گزینش از بین گروه های ویژه حاضر در رقابتها از حمایت ستاد توسعه فناوری‌های حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمند سازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برخوردار خواهند شد.

علاوه بر این، تعداد قابل توجهی از حوزه‌های دیگر نیز برای حضور و انتخاب استارتاپ منتخب در نظر گرفته شده است. علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام به آدرس لینک https://survey.porsline.ir/s/p5sQCx6 مراجعه نمایند.

 

کلمات کلیدی

تصاویر

 ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان