با راه‌اندازی سایت اینو­بیز؛

مجالی برای تنوع بخشیدن به زیست‌بوم استارتاپی اقتصاد دیجیتال فراهم شد

یکی از اهداف ستاد توسعه فناوری­های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری، فراهم کردن فرصتی برای توسعه و تنوع دادن به زیست‌بوم استارتاپی اقتصاد دیجتیال کشور است. هدفی که با راه‌اندازی سایت اینوبیز محقق شد.

این سایت با جمع‌آوری اطلاعات مربوط به بیش از یک هزار و 200 استارتاپ فعال و موفق ایران و جهان در حوزه‌های مختلف سعی بر آن دارد برای مخاطبان و علاقمندان این حوزه ها الگوهای موفق کسب‌وکار را معرفی کند تا از این طریق، زمینه ایده‌پردازی برای رونق کسب‌وکارهای ایرانی فراهم شود.

ستاد توسه فناوری­های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با حمایت از راه‌اندازی سایت اینوبیز در تلاش است تا به هدف متنوع‌سازی زیست بوم استارتاپی دست یابد.

در این سایت موضوعات مختلفی مانند مدیریت پسماند، مدیریت آلودگی هوا، مدیریت آب و خشکسالی، نوآوری اجتماعی، انرژی، گردشگری، سیمان و بتن، معدن، آموزش، بیمه، ورزش و سلامت جسمانی و کشاورزی و سلامت دیجیتال آمده است.

همچنین داد‌ه‌نماهای مرتبط با فناوری‌های اولویت­دار ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی از جمله بلاکچین، هوش مصنوعی، اینترنت اشیا، واقعیت گسترده (افزوده و مجازی)، شهر هوشمند، تولید هوشمند و خانه هوشمند نیز در این سایت تجمیع و گرآوری شده است.

کاربران می‌توانند اطلاعات کامل استارتاپ ها را بر اساس موضوع فناوری، مخاطب و مدل درآمدی جستجو کنند. در سایت اینوبیز، بانک اطلاعاتی استارتاپ‌ها به صورت داینامیک و پویا  قرار داده شده است به طوریکه اطلاعات آخرین و بهترین استارتاپ‌ها در هر یک از حوزه‌های مذکور به صورت پیوسته و هفتگی به روزرسانی می‌شود.

علاقمندان برای استفاده از اطلاعات این سایت می‌توانند به آدرس  www.innobeez.irمراجعه کنند.

کلمات کلیدی
//isti.ir/ZDJ3