بوت کمپ هوش مصنوعی برگزار می‌شود

بوت کمپ هوش مصنوعی توسط شتاب‌دهنده‌ی هوش مصنوعی همتک و با حمایت ستاد اقتصاد دیجیتال معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در تاریخ ۱۳ و۱۴ تیر در کارخانه نوآوری برگزار می‌شود.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، توسعه مدل کسب‌وکار حول سرویس‌های هوش مصنوعی، تربیت تیم‌های کارآفرین برای فعالیت در حوزه هوش مصنوعی – یادگیری عمیق،  توسعه پلتفرم‌های سرویس‌دهی در حوزه هوش مصنوعی، معرفی علاقه‌مندان و فعالان حوزه‌های مدیریت و بازاریابی به تیم‌ها و متخصصان هوش مصنوعی به‌منظور توسعه آن‌ها و تبدیل‌شدن به کسب‌وکار حوزه هوش مصنوعی، انتخاب چند تیم برای سرمایه‌گذاری، معرفی متخصصان هوش مصنوعی به کسب‌وکارهای مطرح دیجیتال، و آموزش متخصصین و دانشجویان برای فراگیری روش‌های نوین هوش مصنوعی و یادگیری عمیق ازجمله مهم‌ترین اهداف بوت کمپ هوش مصنوعی ذکرشده است.

حل مسائل واقعی که از طرف سازمان های دولتی و خصوصی مطرح شده است دستور کار این بوتکمپ 45 روزه است. در روز های 13 و 14 تیر ماه تیم سازی صورت گرفته و پس از دو هفته راه حل های ارائه شده از طرف تیم ها به صورت ویدئویی ارائه می گردد و 45 روز بعد تیم ها با ارئه ی نمونه ی اولیه از محصول یا سرویس توسعه یافته ی خود مورد ارزیابی قرار می گیرند.

***علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت problem.ir مراجعه نمایند.

کلمات کلیدی

تصاویر

 ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان
//isti.ir/ZW91