برنامه‌نویسان خلاق در فناوری‌های ارتباطات و اطلاعات شناسایی می‌شوند

تابستان امسال شاهد برگزاری پنجمین دوره مسابقات چالش‌های حوزهICT با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری خواهیم بود. رویدادی فناورانه که با هدف شناسایی برنامه‌نویسان و تیم‌های توانمند و خلاق کسب‌وکارهای مبتنی بر فناوری‌های ارتباطات و اطلاعات برگزار می‌شود.

این مسابقات یکی از رویدادهای مجموعه چالش‌های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور (ICT Challenge) است و دقیقا مطابق با قوانین و مقررات این چالش برگزار می‌شود. این مدل رویداد با تمرکز بر زبان‌های برنامه‌نویسی پرکاربرد و پرطرفدار طراحی شده است.

پنجمین دوره مسابقات چالش‌های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات پنجم و ششم تیرماه سال 99 توسط گروه شریف آی‌سی‌تی مرکز نوآوری فناوری اطلاعات و ارتباطات پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد.

این مسابقات در دو مرحله برگزار می شود. در مرحله اول مهارت حل مسئله تیم ها مورد سنجش قرار می‌گیرد و در مرحله دوم خلاقیت، نوآوری و ایده پردازی تیم های مورد سنجش.

همه تیم ها و استارتاپ های فعال در این حوزه بدون هیچ محدودیتی می‌توانند در این مسابقات شرکت کنند. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس اینترنتی http://ictchallenge.sharif.ir/  مراجعه کنند.

کلمات کلیدی
//isti.ir/ZCG3