ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان ششمین نمایشگاه اینترنت اشیاء ایران آغاز به کار کرد؛ ستاری: هوشمندسازی را با کمک بخش خصوصی در کشور گسترش می‌دهیم و از توانمندی دانش‌بنیان‌ها و خلاق ها در این حوزه بهره می‌بریم

ششمین نمایشگاه اینترنت اشیاء ایران آغاز به کار کرد؛ ستاری: هوشمندسازی را با کمک بخش خصوصی در کشور گسترش می‌دهیم و از توانمندی دانش‌بنیان‌ها و خلاق ها در این حوزه بهره می‌بریم

ششمین نمایشگاه اینترنت اشیاء با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری گشایش یافت تا آخرین محصولات و دستاوردهای این حوزه نمایش داده شود.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان برگزاری جشنواره جایزه ملی خلاقیت ذهن کارآفرین

برگزاری جشنواره جایزه ملی خلاقیت ذهن کارآفرین

پارک ملی علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی جهاد دانشگاهی با حمایت ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری،جشنواره جایزه ملی خلاقیت ذهن کارآفرین کودکان در زمینه استعدادیابی را برگزار می نماید.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان فرصتی فناورانه برای ارتقای توانمندی‌های هوش مصنوعی فراهم شد

فرصتی فناورانه برای ارتقای توانمندی‌های هوش مصنوعی فراهم شد

زمستان امسال برای مستعدان و علاقه‌مندان به هوش مصنوعی فرصتی فناورانه فراهم شده است تا توانمندی‌های خود را پرورش دهند و به بازار معرفی کنند. دوره حضوری، آنلاین و رایگان زمستانه هوش مصنوعی، چهارم دی‌ماه امسال با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مرکز ملی توسعه مهارت‌های اقتصاد دیجیتال و توسط مرکز تحقیقات هوش مصنوعی پارت آغاز می‌شود. این دوره با هدف جذب افراد مستعد و پرورش توانایی‌های آن‌ها برای ورود به بازار کار هوش مصنوعی برگزار می‌شود.

//isti.ir/XUy