ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان برگزاری نشست تخصصی آشنایی با طرح حمایت از توسعه رویکرد های نوین آموزش و یادگیری

برگزاری نشست تخصصی آشنایی با طرح حمایت از توسعه رویکرد های نوین آموزش و یادگیری

نشست تخصصی آشنایی با طرح حمایت از توسعه رویکردهای نوین آموزش و یادگیری که از سری نشست های برنامه نسل سوم دیجیتال می‌باشد، با هدف آشنایی با حمایت‎ها و تسهیلات مدنظر در این طرح و معرفی تجربیات موفق ملی و بین‎ المللی فعال در حوزه آموزش به صورت مجازی و از ساعت 13 الی 16 روز دوشنبه 24 خردادماه برگزارمی‎شود.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان مرکزی برای جذب ایده‌های نوآورانه آزمون مراقبتی از بیمار در محل شکل گرفت؛ چالش‌های ورود به بازار محصولات کم شد

مرکزی برای جذب ایده‌های نوآورانه آزمون مراقبتی از بیمار در محل شکل گرفت؛ چالش‌های ورود به بازار محصولات کم شد

سیناآوا، مرکزی نوآور برای جذب تیم‌ها و ایده‌های استارتاپی خلاق و فناوری محور در حوزه آزمون مراقبتی از بیمار در محل است. این مرکز با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و همکاری شتاب‌دهنده نوآوری تشخیصی سیناپس و کارخانه نوآوری هم‌آوا راه‌اندازی شده است.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان تیم‌های استارتاپی فعال حوزه فناوری‌های دیجیتال ایده می‌دهند تا برای تجاری کردن آنها حمایت شوند

تیم‌های استارتاپی فعال حوزه فناوری‌های دیجیتال ایده می‌دهند تا برای تجاری کردن آنها حمایت شوند

رویدادی برای اجرایی شدن ایده‌های خلاق تیم‌های استارتاپی حوزه‌های شهر‌هوشمند، شهر امن، هوش مصنوعی، اینترنت اشیاء، مخابرات، بلاکچین، و امنیت سایبری برگزار می‌شود.

//isti.ir/XBU